Analityk Biznesowy
Kruk S.A
Lisbon, Portugal
há 3 dias
source : Just Join IT

Business Analysis (regular)

Opis stanowiska :

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów i architektów.
  • Praca w projektach związanych z zakupem systemów zewnętrznych
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową i systemów i rozwiązań IT
  • Kreowanie nowych optymalnych rozwiązań zaspokajających wymagania biznesowe
  • Odpowiedzialność za opracowanie, a także jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej
  • Opracowywanie wytycznych do testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych
  • Wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych
  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań
  • Uczestnictwo w modelowaniu procesów biznesowych i ich optymalizacji.
  • Oczekujemy :

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B1)
  • Podstawowa wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania
  • Mile widziane :

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych / biznesowych
  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o : umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej, a po pandemii w modelu hybrydowym
  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników : bezpłatna, prywatna opieka medyczna : Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B.
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar