DevOps Engineer - Mid
Master Care sp. z o.o.
Lisbon, Portugal
há 19 horas
source : Just Join IT

Kubernetes (regular)

Dla naszej siostrzanej firmy Savigo (https : / / savigo.eu / pl / home / ) poszukujemy kandydatów na stanowisko DevOps Engineer.

SAVIGO to nowoczesna firma softwareowa specjalizująca się w observability, automatyzacji i cyfryzacji. Naszym celem jest wsparcie firm w optymalizacji ich procesów biznesowych.

Tworzymy projekty technologiczne dla różnej wielkości firm z sektora IT, technologicznego, farmaceutycznego, finansowego, retail&FMCG, telco, automotive oraz transport i logistyka poprzez dostarczanie rozwiązań zwiększających ich produktywność i usprawniających pracę.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu zapraszamy do przesłania swojej aplikacji.

Zakres obowiązków :

  • Praca z prywatnym cloudem
  • Praca z Kubernetes oraz narzędziami do automatyzacji (np. Terraform, Ansible, Vault, Helm)
  • Praca z narzędziami do monitoringu (np. Elastic Stack, Fluentd)
  • Praca z bazami danych (np. PostgreSQL, Elasticsearch)
  • Współpraca z klientem w celu analizy wymagań, wyjaśnienia błędów i ich przyczyn i rozbudowy rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji na potrzeby wewnętrzne oraz dla Klientów
  • Wymagania : Must-have :

    Must-have :

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux (CentOS, Debian - Ubuntu)
  • Znajomość działania sieci Ethernet (TCP / IP, routing, load balancing)
  • Znajomość działania konteneryzacji i środowiska Docker
  • Doświadczenie w pracy z platformą Kubernetes (instalacja, uruchamianie stateful aplikacji)
  • Doświadczenie w pracy z platformą Elastic Stack (instalacja, tworzenie wizualizacji)
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemem PostgreSQL (instalacja, tworzenie replikacji)
  • Doświadczenie w pracy z Python i Bash oraz umiejętność pisania skryptów
  • Podstawowa znajomość Terraform i Ansible
  • Doświadczenie w pracy z GIT i zdalnymi repozytoriami (Github, Gitlab, Bitbucket)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Nice-to-have :

  • Doświadczenie w pisaniu dokumentacji
  • Znajomość aplikacji firmy Atlassian (Jira, Confluence)
  • Oferujemy :

  • Stabilną i długoterminową współpracę z doświadczonym zespołem
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, dodatkowy monitor
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar