Tester Obszaru Przetwarzania Danych
Aplikacje Krytyczne
Lisbon, Portugal
há 4 dias
source : Just Join IT

JIRA (nice to have)

TestRail (nice to have)

SQL (regular)

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

TWOJE ZADANIA :

  • Udział w projektach IT w roli Inżyniera QA ds. Testów Obszaru Przetwarzania Danych
  • Wykonywanie testów za pomocą zapytań SQL
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją analityczną (funkcjonalną i integracyjną)
  • Opracowanie dokumentacji testowej (plan testów, raport z testów)
  • Wykrywanie, rejestrowanie i opisywanie błędów
  • Analiza i interpretacja zbiorów danych
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach warsztatowych
  • PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA :

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość SQL i umiejętność testowania za pomocą zapytań
  • Praktyczna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i ich testowania
  • Praktyczna umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją analityczną (funkcjonalną oraz integracyjną)
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (np. specyfikacją API)
  • Zdolność logicznego myślenia i wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dodatkowy atut :

  • Znajomość baz danych Oracle i DB2
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Znajomość narzędzi Jira, TestRail
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar