Analityk Systemowy (Hurtownia Danych)
Aplikacje Krytyczne
Lisbon, Portugal
há 3 dias
source : Just Join IT

Enterprise Architect (nice to have)

Relacyjne Bazy Danych (regular)

UML (regular)

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

TWOJE ZADANIA :

  • Udział w projekcie rozwoju hurtowni danych w roli analityka systemowego
  • Analiza źródeł danych, ich struktury oraz przepływów danych w ramach hurtowni danych
  • Analiza, projektowanie i udoskonalanie procesów Data Quality w ramach hurtowni danych
  • Analiza systemowa warstwy logicznej oraz fizycznej modelu danych z wykorzystaniem notacji diagramów UML
  • Dokumentowanie systemu
  • PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA :

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze hurtowni danych (jako analityk lub użytkownik)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie analizy i projektowanie przekształceń typu oraz postaci danych w ramach przepływów miedzy poszczególnymi warstwami hurtowni danych
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych oraz znajomość SQL
  • Podstawowa wiedza z zakresu przetwarzania ETL
  • Znajomość notacji UML w zakresie modelowania danych
  • Mile widziana znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wymagań / analitycznej
  • OFERUJEMY :

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia, Budżet szkoleniowy
  • Program emerytalny
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar