Backend Engineer
Stribog Games Sp. z o.o.
Lisbon, Portugal
há 6 dias
source : Just Join IT

NoSQL (nice to have)

Amazon Web Services (nice to have)

Elasticsearch (nice to have)

Node.js (nice to have)

JavaScript (nice to have)

Docker (regular)

Jesteś ciekawy jak wygląda praca w studiu gamingowym od kuchni? Ponadto jesteś otwarty na naukę nowych technologii, lubisz rozwijać swoje umiejętności i wyszukiwać nowych rozwiązań? To praca dla Ciebie!

Poszukujemy osoby, która wesprze działania teamu backendowców i pomoże w realizacji naszych projektów.

Jesteśmy krakowskim studiem tworzącym gry mobilne F2P. Specjalizujemy się w tytułach Mid Core z gatunków RPG oraz Match3.

Naszym głównym produktem jest gra Gemstone Legends dostępna na platformach iOS oraz Android. Jest to gra z gatunku RPG z elementami puzzle, która jest osadzona w klimacie fantasy i opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów.

Zadania :

  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy, m.in. takich usług jak : CRM, Push notyfikacje oraz system obsługujący system autoryzacji i obsługi płatności graczy
  • Tworzenie i rozwój narzędzi monitorujących tworzone systemy, np. tworzenie dashboardów generujących wykresy z obciążeniami i pracą serwerów gier
  • Tworzenie systemu monitoringu i alarmu serwerów oraz usług powiązanych
  • Tworzenie narzędzi wewnętrznych ułatwiających pracę zespołowi developerów i działowi LiveOPS
  • Rozwój i utrzymanie infrastruktury sieciowej gier mobilnych - kontrola i procesy autoscalingu infrastruktury
  • Wstępne przygotowywanie danych oraz różnych ich źródeł dla zespołu analityków
  • Naprawa bieżących awarii i błędów
  • Integracja z serwisami zewnętrznymi Facebook, Google, Apple, ironSource, AppsFlyer, Firebase
  • Wymagane skille :

  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają : unit testing, continuous integration, git
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność doboru technologii do postawionego problemu
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
  • Mile widziane :

  • Znajomość Elasticsearch
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość Node.js
  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych
  • terraform
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar