Android Developer w Tribe Aplikacji Biznesowych
ING Bank Śląski
Lisbon, Portugal
há 18 horas
source : Just Join IT

Kotlin (nice to have)

Gradle (advanced)

Android SDK (advanced)

Java (advanced)

Aktualnie poszukujemy Android Developerów do projektów, w których wspieramy procesy dla klientów biznesowych banku.

Pierwszy projekt dotyczy rozwijania platformy bankowości internetowej i mobilnej- część architektury już za nami i weszliśmy w development, ale przed nami jeszcze kolejne moduły, które trzeba zaprojektować od zera, w tym wypadku pracujemy nie tylko na poziomie polskim ale i globalnym w grupie ING.

W drugim projekcie budujemy aplikacje związaną z finansowaniem działalności klientów, która wspiera procesy kredytowe od momentu złożenia wniosku poprzez podejmowanie decyzji, aż do uruchomienia odpowiedniego produktu kredytowego.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój modułów aplikacji mobilnej, zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • autorskie testowanie tego co wytworzysz
  • tworzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań
  • Nasze wymagania

  • minimum 2 lata komercyjnego na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka programowania Java 8+
  • doświadczenie w pracy z technologiami : Android SDK, Gradle, REST API (poparte zrealizowanymi projektami)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane

  • znajomość frameworka Flutter oraz języka programowania Dart
  • znajomość języka programowania Kotlin
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum)
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Tak organizujemy naszą pracę

    Tak pracujemy :

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • Skład zespołu :

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar