.NET / Senior .NET Developer
Simplicity Recruitment
Lisbon, Portugal
há 6 dias
source : Just Join IT

windows services (regular)

Windows Forms (regular)

ASP.NET MVC (regular)

ASP.NET (regular)

  • NET C# (advanced)
  • Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy, będącej producentem systemów billingowych oraz produktów dedykowanych branży finansowej poszukujemy kandydata na stanowisko ASP.

    NET i / lub Senior ASP.NET Developera.

    Zadania realizowane na tym stanowisku :

  • tworzenie nowych modułów i funkcjonalności produktów software’owych (30%), prace rozwojowe w już istniejących funkcjonalnościach (60%), bug fixing (10%) aplikacja ASP.
  • NET 4.8 Web Forms napisana w C#.

  • współpraca z zespołem analityków biznesowych i testerów w projektach mających na celu rozwój systemu;
  • realizacja zadań zleconych w ramach miesięcznych sprintów.
  • Wymagania techniczne i znajomość narzędzi :

  • ASP.NET Web Forms, JavaScript, CSS, IIS, SOAP and RESTful Web Services, C#, SQL Server / T-SQL, ASP.NET MVC, jQuery, Windows Forms, Windows Services SVN, Jira.
  • język angielski na poziomie zawansowanym B2 / C1 niezbędny do codziennej komunikacji.
  • Klient oferuje kontrakt B2B, współpracę długofalową oraz pracę zdalną.

    Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar