Administrator IT
speedapp
Lisbon, Portugal
há 2 horas
source : Just Join IT

MongoDB (nice to have)

Vue.js (nice to have)

Docker (nice to have)

C++ (nice to have)

Python (nice to have)

PostgreSQL (regular)

Jako speedapp poszukujemy specjalisty na stanowisko Administrator IT dla lidera monitoringu GPS. Jeśli jedziesz autostradą gdzieś w Europie Środkowej i mijasz ciężarówkę, najprawdopodobniej pracuje w niej software i urządzenia zaprojektowane, wyprodukowane i wdrożone przez naszego klienta.

Aktualne projekty i rozwój

Powstaliśmy 20 lat temu w Piasecznie i do dziś jest to firma zarządzana i prowadzona prywatnie, przez założyciela. Stawiamy na długotrwałe relacje z pracownikami.

Pracuj przy najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych w branży transportu i logistyki :

  • Wdrożenie systemu monitoringu towarów dla jednej z sieci handlowych (system łączący kilkadziesiąt tysięcy beaconów bluetooth).
  • System wspierający pracę centrów logistycznych, załadunek towarów, monitoring ruchu ciężarówek na terenie centrum logistycznego.
  • System monitorujący ruch kilkudziesięciu tysięcy ciężarówek w całej Europie.
  • Obowiązki

  • Zarządzanie infrastrukturą pod bieżące projekty, ustawienie pod procesy CI / CD.
  • Stworzenie i nadzór nad procedurami awaryjnymi dot. Infrastruktury (np. konfiguracja Zabbix).
  • Zapewniamy

  • umowę o pracę, wynagrodzenie i premie zależne od doświadczenia.
  • możliwa też umowa B2B - w takim wypadku stawka do ustalenia : ).
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta, nie przez agencję.
  • możliwość poznania najnowocześniejszych technologii z dziedziny IOT.
  • zgrany zespół, dobrą atmosferę pracy.
  • realny wpływ na kształt projektów, które będziesz współtworzyć.
  • dużą wolność jeśli chodzi o wybór technologii, w których chcesz się rozwijać sporo eksperymentujemy.
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar