KONSTRUKTÉR - EXTRUZE
AC Jobs, s.r.o.
celá ČR
há 6 dias
source : Hitprace

Hledáte zajímavou práci na 1 směnu v technickém zázemí? Máte zkušenosti s konstrukcí extruzních forem? Odpovídáte si ANO?

Super! Ještě dnes mi zašlete svůj aktualizovaný životopis a já se budu těšit na spolupráci!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • návrh, vývoj, konstrukce extruzních forem
  • vytvoření technické dokumentace a její správa
  • velmi úzká spolupráce s výrobou
  • CO POŽADUJEME?

  • strojírenské vzdělání
  • praxi na podobné pozici podmínkou
  • práce s technickou dokumentací
  • znalost a práce s 3D programy
  • CO NABÍZÍME?

  • příspěvek na možnou relokaci (firemní byt)
  • motivují mzdu a odměny
  • práci pouze na jednu směnu
  • příspěvek na dojíždění
  • docházkový bonus
  • profesní růst, další vzdělávání
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidate-se
    Meu e-mail
    Ao clicar em "Continue", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continue