Tester Manualny
Aplikacje Krytyczne
Lisbon, Portugal
há 4 dias
source : Just Join IT

JIRA (regular)

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

TWOJE ZADANIA :

  • Udział w projektach IT w roli Inżyniera QA ds. testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Wykonywanie testów manualnych : funkcjonalnych, regresyjnych
  • Realizacja testów integracyjnych, end-to-end oraz akceptacyjnych
  • Projektowanie scenariuszy testowych
  • Opracowanie dokumentacji testowej (plan testów, raport z testów)
  • Wykrywanie i rejestrowanie błędów
  • Pełnienie roli testera wiodącego w projektach prowadzonych przez spółkę
  • Koordynowanie strategii testów z Kierownikami projektów oraz interesariuszami
  • PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA :

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ścisłe : informatyczne, matematyczne lub ekonomiczne)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania
  • Praktyczna umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Praktyczne doświadczenie w testach API
  • Znajomość narzędzi : Jira, TestRail, Postman, JMeter, SoapUI lub pokrewnych
  • Zdolność logicznego myślenia i wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Swobodną atmosferę nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną my dofinansujemy Twój karnet sportowy
  • Myślimy o Twojej przyszłości otrzymasz maksymalną dopłatę PPK
  • Biuro w centrum Warszawy 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
  • Pies w biurze? Zapraszamy!
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar