Product Owner
Insys Video Technologies
Lisbon, Portugal
há 2 dias
source : Just Join IT

Scrum (advanced)

product owner (advanced)

Communication Skills (advanced)

Wynagrodzenie miesięczne :

11 000 zł - 18 000 zł netto na B2B lub

9 000 zł - 15 000 zł brutto na UoP

Poszukujemy Product Ownera z umiejętnościami i doświadczeniem we współpracy z wewnętrznym zespołem projektowym w metodyce Scrum.

Jako Product Owner weźmiesz odpowiedzialność za rozwój flagowego produktu Insys VT jakim jest InsysGO - to nasze rozwiązanie end-to-end dla osób lub firm, które chcą wdrożyć własną platformę streamingową.

Będziesz działać z zespołem doświadczonych projektantów i programistów, oraz współpracować z innymi Product Ownerami.

Co nas wyróżnia :

  • tworzymy nowoczesne rozwiązania z zakresu streamingu wideo w Internecie - dzięki nam użytkownicy w Polsce i zagranicą mogą oglądać kanały live, filmy, seriale i inne treści VOD na różnych urządzeniach (web, Android, iOS, Amazon Fire TV lista jest długa),
  • projektujemy i rozwijamy produkty nie są to jednorazowe rozwiązania ani kilkumiesięczne projekty,
  • działamy głównie z zagranicznymi ale i polskimi klientami,
  • i przede wszystkim - ciągły rozwój produktów i procesów jakie temu towarzyszą mamy w swoim DNA (w końcu nie ma nic gorszego niż usługa, która od pół roku nie dostała żadnego update’a).
  • Angażujemy się w zmiany na poziomie całej firmy, wierząc, że pozwalają nam one cały czas doskonalić się w tym, co robimy - i jak to robimy.

    Obowiązki na stanowisku :

  • utrzymanie backlogów produktu, w tym zarządzanie zmianami i priorytetami,
  • realizacja zmian i stabilizacji produktu w tym podnoszenie marżowości wdrożeń opartych o rozwijany produkt,
  • priorytetyzacja zleceń / change requestów do realizacji,
  • czynny udział w ustaleniach dot. zakresu, kryteriów jakościowych, harmonogramów i budżetu projektów,
  • wsparcie dla pozostałych Product Ownerów przy tworzeniu i utrzymaniu harmonogramów na bazie ustaleń z klientami i współpracy z zespołem,
  • zarządzanie roadmap'ą produktu,
  • dużo uśmiechu i utrzymanie dobrej komunikacji, dbanie o dobre relacje w zespole jak i pozostałych miejscach w organizacji.
  • Wymagania :

  • doświadczenie i wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania w szczególności z zakresu realizacji projektów w metodzie Scrum w roli Product Ownera ,
  • umiejętność dbania o business organizacji,
  • umiejętność prognozowania oraz przewidywania i zarządzania zagrożeniami,
  • zależy nam na osobie samodzielnej, asertywnej, zaangażowanej i konsekwentnej w działaniu, potrzebujemy w tej roli dużej odpowiedzialność jak i mocnych zdolności samoorganizacji,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz rozwinięta inteligencja emocjonalna (przydatna szczególnie przy budowaniu relacji z innymi jak i skutecznym rozwiązywaniu potencjalnych konfliktów),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dodatkowym atutem będzie

  • dobra znajomość narzędzi Jira i Confluence,
  • certyfikacja ze zwinnych metodyk w szczególności Scrum.
  • Zapewniamy

  • niepowtarzalną i bardzo pozytywną atmosferę pracy,
  • realizację rozwoju zaawansowanego technologicznie produktu, który jest wdrażany na całym świecie we współpracy z AWS,
  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (w tym płatne dni niedostępności na B2B),
  • nowoczesne biuro,
  • benefity .
  • Po złożeniu przez Ciebie aplikacji

  • wnikliwie się z nią zapoznamy : ),
  • do wybranych osób (które wg. naszego przekonania będą najbardziej dopasowane do potrzeb naszej organizacji na tym stanowisku) zadzwonimy i umówimy się na spotkanie,
  • po w / w spotkaniach podejmiemy decyzję, z kim chcemy nawiązać współpracę,
  • kontaktujemy się ze wszystkimi osobami z którymi umówiliśmy się na spotkanie i przedstawiamy decyzję : )
  • Możesz pracować z domu, z biura lub hybrydowo. W praktyce oznacza to, że zgodnie z Twoimi preferencjami będziesz korzystać z pracy zdalnej lub z biura w Poznaniu w świetnej lokalizacji i fajnym klimatem ( patrz nasze brand story ).

    O szczegółach chętnie opowiemy na spotkaniu.

    Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar