Junior Java Developer
Sygnity
Lisbon, Portugal
há 6 dias
source : Just Join IT

Angular (nice to have)

Hibernate (regular)

Spring Boot (regular)

Spring (regular)

Do naszych zespołów projektowych z sektora bankowego poszukujemy Młodszych Programistów Java.

Jeśli chciałbyś razem z nami uczestniczyć w tworzeniu i dostarczaniu największym bankom w Polsce narzędzi, które pozwalają im realizować różnego rodzaju procesy biznesowe takie jak np.

sprzedaż i obsługa klienta czy też procesy związane z wyspecjalizowanymi rozliczeniami międzybankowymi, zapraszamy do aplikowania.

Zależy Ci na pracy zdalnej? Nie ma problemu! Komunikujemy się, używając narzędzi takich jak Jira, Confluence, Teams, a praca zdalna nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Twój zakres obowiązków :

  • Wytwarzanie i modyfikacja oprogramowania w oparciu o technologię Java
  • Dbałość o jakość kodu i jego zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza i wsparcie przy naprawie błędów oraz testy jednostkowe wytworzonego oprogramowania
  • Praca w zespole wytwarzającym oprogramowanie w metodyce SCRUM
  • Nasze wymagania :

  • Znajomość technologii Java
  • Znajomość frameworków, np. Spring Boot, Hibernate
  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (Oracle, MSSQL) i języka SQL
  • Znajomość narzędzi GIT / Maven / Junit / Mockito
  • Mile widziana znajomość Angular, JavaScript, HTML5, CSS
  • To oferujemy :

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia : umowa o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife
  • Program kafeteryjny sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)
  • Reportar esta oferta de trabalho
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Candidatar
    Meu email
    Ao clicar em "Continuar", autorizo a neuvoo a processar os meus dados e a enviar-me alertas de e-mail, conforme detalhado na Política de Privacidade da neuvoo . Posso retirar o meu consentimento ou cancelar a subscrição a qualquer momento.
    Continuar